[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

School of Awakening [ Tantra a meditace ]

Lektoři kurzů Keerti a Divyam
Lektoři kurzů Keerti a Divyam
School of Awakening - Škola probuzení
Tantrická škola Sarity a Geha - přímých žáků Osha


SOULMATE TRÉNINK
Tantrický výcvik pro milenecké dvojice 10.-15.5.2005 ZAČÍNÁ NOVÝ VÝCVIK!:
Celkové trvání kurzu 2 - 3 roky
Tento tantrický výcvik je určen pouze pro páry

"Dva milenci mohou být transformováni tak hluboce, že se začne setkávat všech jejich 7 center. Tantra je věda, která dokáže proměnit obyčejné milence v soul mates (spolujdoucí duše). Takto může být transformována celá země, a každý pár v soul mates (spolujdoucí duše). Toto je jeden z největších pokladů, který zůstává nevyužitý. Ode dne, kdy jej lidstvo začne využívat, země se rozzáří novou láskou."

Osho, Philosophia Perennis, vol. 1


INFORMACE O TRENINKU
Co je tajemstvím transformace partnerství v posvátnou zkušenost? Jak pomoci opačným pohlavím, aby se stali vzájemně čestnými? Jak můžeme žít ve stavu lásky a intimity v každodenním životě a to oboje v i mimo ložnici?

V průběhu výzkumu tantry Geho a Sarita jako pár udělali fascinující objevy v tomto předmětu, který není ohraničen časem. Zjistili, že je možné pozvednout frekvenční úroveň a tím překročit nevědomé vzorce vztahu. Je tedy možné dosáhnout jednoty nejen na úrovni pohlaví a srdce, ale také na všech frekvenčních úrovních, čímž se probudí fenomén soulmate (spolujdoucí duše). Když jsou páry schopné ve vertikálním proudu energie otevřít svůj čakrový systém, vstoupí do jejich reality zázraky a každodenní život se stane požehnáním. Tato znalost je rodným právem každého jedince a jenom nedostatek vzdělání zabraňuje lidem vstoupit rovnovážným a požehnaným způsobem do jejich přirozeného potenciálu milovat a být milován. Dveřmi zajišťujícími přirozený vstup do extatického stavu jedince je sexuální spojení. Tantrická věda nabízí metody k otevření těchto dveří skrz citlivost a inteligenci, která vás a vašeho milence bere na rozšiřující oslavnou cestu transformace.

Tento trénink se nabízí v 7 stupních. Je to vytvořeno tak, aby jste mohli v obdobích mezi jednotlivými setkáními experimentovat s různými tantrickými praktikami, které dostanete v každém stupni. Tyto cvičení jsou dány v postupném pořadí a nabízejí propracování procesu hluboké intimity, zvýšení smyslového potěšení a rozšíření vědomí. Součástí tréninku je, že každý pár odchází denně do soukromí své ložnice praktikovat konkrétní tantrickou meditaci, která zahrnuje i milování. Obsahem skupinové práce ve společném prostoru jsou meditační setkání, různé typy cvičení, masáže, tanec, sdílení, oslava, emoční uvolnění, rituály a práce s energií. Pokud je třeba, nabízí se zde také možnost dostat soukromou konzultaci s facilitátory tréninku.

1. stupeň - INTIMITA - 5 dní
2. stupeň - MUŽSKÁ - ŽENSKÁ ROVNOVÁHA - 5 dní
3. stupeň - PROBUZENÍ CITLIVOSTI - 5 dní
4. stupeň - SŇATEK TĚLA - 5 dní
5. stupeň - ROZŠÍŘENÁ JEDNOTA - 5 dní
6. stupeň - ARDHANARESHVARA - 5 dní
7. stupeň - MAHAMUDRA - 10 dní

Stupeň 1

Intimita: 5 dnů

Tématem 1. stupně je prohloubení intimity následujícími způsoby:

1) hluboké čištění stagnujících vzorců ve vztahu;
2) otevření srdce a vědomá komunikace skrze vnímavost;
3) sexuální nepodmíněnost a prozkoumání dimenze posvátné sexuality v tantře.
Termín: 10.-15.5.2005 ZAČÍNÁ NOVÝ VÝCVIK!:
(út.12h. - ne 16h); Cena: 5000,-Kč


Level 2

Mužsko-ženská rovnováha: 5 dnů

Muži a ženy mají ve svých čakrách a energetickém systému rozdílná centra polarity. V tomto stupni zkoumáme metody, které vybalancují tyto polarity. Páry potom mohou zažívat skrytou harmonii protikladů, od které jsou odděleni neporozuměním. Toto přichází, pokud nebyla zažívána rovnováha.
Termín: 17. - 21.8.2005
(streda od 12 hod. - neděle do 16 -17 hod.),cena : 4500 KčLevel 3

Probuzení smyslů: 5 dnů

Když vstoupíme do bytosti skrze dveře smyslů, je objeveno nadvědomí. Za každým vnějším smyslem je skrytý význam nabízející psychickou citlivost. Když je tato zkušenost přenesena do vztahu, pár se otevře vyšším zákonům a naplnění.
Termín: 23.-27.11.2005
(středa 12hod. - neděle 16 - 17hod.);Cena: 4500,-Kč
Level 4

Svatba těla: 5 dnů

V tantře jsou 3 dimenze svatby: svatba těla, svatba duše a svatba ducha. V tomto stupni budeme zkoumat svatbu těla skrze posvátné rituály včetně času na přípravu, kdy muži a ženy odděleně zkoumají, jak se léčit a rozšířit si své vlastní jedinečné kvality.
Termín: březen 2006Level 5

Povznesená jednota: 5 dnů

V tomto stupni žena objevuje svoji podstatu být Bohyní a muž svůj potenciál být zrozen jako Bůh. Abychom rozvinuli zkušenosti, vstoupíme do řady hlubokých transformujících tantrických meditací. Tyto meditace zahrnují relaxaci a "nechání být" jako božsku bránu do posvátného. Zde leží klíč k typu sexuální zkušenosti, která je za časem a myslí.
Termín: srpen 2006Level 6

Ardhanareshvara: 5 dnů

V tomto stupni je hluboce zažíván v partnerské meditaci božskou jiskrou naplněný princip Jin a Jang. Pár vstupuje do vzpomínky, jaké je to žít jako jeden celek za dualitou, oba uvnitř sami sebe a v partnerském vztahu. V tantře je toto setkání mužské či ženské polarity známé jako Ardhanareshvara, reprezentuje božskost, která je napůl mužská a napůl ženská.
Termín: listopad 2006Level 7

Mahamudra: 10 dnů

Tento stupeň je pobyt, který se obvykle koná blízko jezera nebo v přírodě. Milenci si budou navzájem pomáhat v jemném procesu rozšíření do Mahamudry, závěrečného gesta lásky, které přichází skrz orgasmus s Vesmírem.
Termín: jaro 2007 • PŘIHLÁŠKA NA KURZ
 • OBECNÉ INFORMACE O KURZECH A PLATBÁCH
 • CO SI PŘIVÉZT NA KURZ SCHOOL OF AWAKENING
 • STANOVY OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ NATARAJ • Těšíme se na setkání s Vámi v našem centru ve Skalce u Doks.
  Namaste
  Helena Unmani a Karel Sedláček

  KONTAKTNÍ ADRESA:

  Helena UNMANI
  Skalka u Doks 22
  472 01 Doksy
  Česko (CZ)
  tel: (+420) 606/643 934 NOVY TEL. do
  (+420) 606/651 499 Helena Unman

  Z TISKOVÝCH ZPRÁV A ČLÁNKŮ

  SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

  UMÍSTĚNÍ


  Typ záznamu: Tantra a meditace
  AKTUALIZACE: Nataraj Správce webu (Občanské sdružení NATARAJ) org. 2, 12.03.2005 v 10:49 hodin


  Copyright 1998-2023 © Luděk Šorm