[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Tantra pro páry [ Tantra a meditace ]

!!! NOVĚ OTVÍRÁME !!!

Tantrické kurzy pro PÁRY v roce 2007
ESENCE LÁSKY -TANTRICKÁ DOVOLENÁ29.08. v 13:00 - 2.09.2007 v 15:00
a
během jara bude v nabídce ještě 1 víkend pro páry a to 11.-13.5.2007


Dva milenci mohou být transformováni tak hluboce, že se začne setkávat všech jejich 7 center. Tantra je věda, která dokáže proměnit obyčejné milence v soul mates (spolujdoucí duše). Takto může být transformována celá země, a každý pár v soul mates (spolujdoucí duše). Toto je jeden z největších pokladů, který zůstává nevyužitý. Ode dne, kdy jej lidstvo začne využívat, země se rozzáří novou láskou."

Je možné dosáhnout jednoty nejen na úrovni pohlaví a srdce, ale také na všech frekvenčních úrovních, čímž se probudí fenomén soulmate (spolujdoucí duše). Když jsou páry schopné ve vertikálním proudu energie otevřít svůj čakrový systém, vstoupí do jejich reality zázraky a každodenní život se stane požehnáním.
Tato znalost je rodným právem každého jedince a jenom nedostatek vzdělání zabraňuje lidem vstoupit rovnovážným a požehnaným způsobem do jejich přirozeného potenciálu milovat a být milován. Dveřmi zajišťujícími přirozený vstup do extatického stavu jedince je sexuální spojení.
Tantrická věda nabízí metody k otevření těchto dveří skrz citlivost a inteligenci, která vás a vašeho milence bere na rozšiřující oslavnou cestu transformace.

JIŽ TŘETÍM ROKEM, úspěšná repríza, tentokrát ale pouze pro páry Inspirace knihou a učením Margo Anand "Umění sexuální magie", vyšlo v češtině v nakladatelství Pragma, možno objednat přes OS Nataraj nebo koupit v některých knihkupectvích.

Inspirace meditacemi podle School of Awakening a dvou knih "Tantrická láska " , kterou jsme s Karlem osobně přeložili a "Tantrický sex", která se překládat začíná .
-inspirace a meditace z únorového 2005 a v Osho Meditation resort v Puně

Program:
- každý den setkání Shivů a Shakti při tantrické meditaci v meditační hale a praktikovaní této meditace , která zahrnuje i milování, v soukromí vlastní ložnice
- vytvoření společných vizí a symbolů a odesílání do vesmírné sítě (v létě v okolních lesích a na silových místech na kopcích),nabíjení symbolů sexuální energií
- vyprávění joni a vajry
- přenášení a vmasírovávání symbolů do čaker
- večerní tantrické rituály - čakrová vlna, uctívání Shakti, Rituál smyslů,Chrám potěšení atd...
- tanec,sdílení,v létě meditace v přírodě


Lektor: Helena Unmani -absolventka tantrického výcviku Sky Dancing Tantra s Johnem Hawkenem ,asistentka School of Awakening, Soulmate Training, 4 roky asistentka a organizátorka dalších tantrických výcviků a víkendů Johna Hawkena v Čechách a také s ním Šamanismus , certifikát Aura -Soma 1, 2, 3, masáže s Aura - Somou, 5 měsíčních pobytů v Osho Meditation Resort v Puně v Indii.
výcvik ve vedení Osho meditací, kurzy pro Novou ženu a Shakti, Alchymie čaker, Tantrické pulzace ,
Venuje se tantře 11 rok, asistuje a překládá 5.rok, učí tantru 4.rok, vede 3. rokem vlastní tantrické meditační centrum ve Skalce u Doks .
a z Indie, Prabhu..


Cena:
2600,- Kc (záloha 600 Kč)

Záloha je splatná vždy nejpozdeji do 7 dnů před začátkem kurzu, později je nutné si reservaci potvrdit telefonicky.

Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích ( společné 3 koupelny - 6 sprch, 5x WC

Místo: meditační dům - Skalka u Doks 22, u Máchova jezera (1,5 km) doprava možná autobusem z Prahy - Holešovic cca 1,5 hod, nebo autem cca 1 hod. (75 km od Prahy, směr Ml. Boleslav po dálnici odbočka na Českou Lípu, v Doksech již odbočka na Skalku u Doks). Přímo v místě pokračujte cestou kolem rybníka asi 300m až k poslednímu domu č.p.22

Strava: 3x denně vegetariánská,vlastní domácí chleba, pomazánky, jablka ze zasvěceného sadu ve formě džem, mošt, husté sladidlo, v koláčích

Co si přivézt: volné lehké oblečení, velký šátek na tanec (popř. lungi-možno zapůjčit na místě), na masáž prostěradlo a masážní olej, svůj magický silový předmět (oblíbená soška, kamínek, talisman), několik šátků na vytvoření posvátného místa,

Platba: Občanské sdružení NATARAJ, č.ú.737794001/2400 eBanka, Praha
V.S.: 6 libovolně zvolených čísel, přihlášku najdete pod každým kurzem
7 dnů před začátkem akce začíná storno ve výši zálohy, která se stává nevratnou.
 • PŘIHLÁŠKA NA KURZ
 • OBECNÉ INFORMACE O KURZECH A PLATBÁCH
 • STANOVY OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ NATARAJ • Těšíme se na setkání s vámi ve Skalce u Doks
  Namaste
  Helena Unmani

  UMÍSTĚNÍ

  DALŠÍ INFORMACE: http://www.Nataraj.cz

  Typ záznamu: Tantra a meditace
  AKTUALIZACE: Jarka - bob =:o)) (Občanské sdružení Nataraj) org. 2, 03.08.2007 v 07:17 hodin


  Copyright 1998-2023 © Luděk Šorm