[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Triocamp Praha [ Autokemp, kemp nebo tábořiště ]

TRIOCAMP najdete nedaleko dálnice D8-E55 na severním okraji Prahy. Návštěvníkům tohoto města, které je historickým klenotem střední Evropy, nabízí pobyt ve vyjímečném prostředí ovocné zahrady s trvnatým povrchem. Centrum Prahy je vzdáleno 9 km, t.zn. 10 min. autem nebo 30 min. městskou dopravou (bus, tram). Celková rozloha kempu je cca 1 ha. Jeho moderní vybavení splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hostů.

TRIOCAMP má špičkové sociální zařízení a mnoho evropských caravan klubů jej řadí mezi doporučené campy. Samozřejností je sprcha a WC pro tělesně postižené, box pro likvidaci chem. toilet, automat. pračka i koutek pro mytí nádobí. Dodávka teplé vody je zaručena 24 hodin. V recepci je zajištěn prodej čerstvého pečiva, základních potravin, hyg. potřeb, nápojů, pohlednic, jízdenek PID atp. Poskytneme Vám zde také veškeré informace o zajímavostech Prahy i celé České republiky, kulturních pořadech, včetně zajištění vstupenek, o okružních jízdách atd.

Camp bar Vám nabízí podávání snídaní a večeří i příjemné večerní posezení za ceny nesrovnatelně nižší než v centru Prahy.

TRIOCAMP je rodinným podnikem s profesionálními službami. V rámci možností se snažíme našim hostům vyhovět ve všech jejich požadavcích a naprostou samozřejností je poskytnutí připadné pomoci při nenadálých událostech a případných nesnázích. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou nebo její část v TRIOCAMPU, budete jistě spokojeni a rádi se k nám budete vracet.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Triocamp Praha
Ústecká
184 00 Praha
Česko (CZ)
tel: (+420) 283 850 793
(+420) 284 681 180
fax: (+420) 283 850 793

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
DALŠÍ INFORMACE: http://www.TRIOcamp.cz

AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 2, 06.09.2004 v 17:32 hodin


Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm