[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Festival zdraví a pohybu

Sport, zdravý životní styl, zdravá výživa, pohyb i relax, o tom všem bude letošní Festival zdraví a pohybu na Výstavišti Flora Olomouc v sobotu 26. května.
Festival zdraví a pohybu
2. ročníku akce, jejímiž pořadateli jsou společně s výstavištěm Flora i Český rozhlas 1- Radiožurnál a Zdravotní ústav v Olomouci, budou patřit pavilony A, E a venkovní plochy výstaviště.

Pro návštěvníky je připraveno na čtyřicet bezplatných poraden zdraví, zdravého životního stylu, krásy, kontrolní měření zdravotního stavu, testování fyzické kondice. Ale hlavně - sportování a pohybové aktivity. Zájemci se budou moci zapojit do soutěží pro děti a dospělé, nebude chybět cycling maraton, bojové sporty, tai-či, nabídka aktivit olomouckého lanového centra Proud, atd.

Horkým hitem festivalu budou ukázky capoeiry, brazilského bojového umění a světová sportovní novinka - "sedmimílovky", skákací boty s mechanickým postrojem umožňujícím skákat do výšky dvou metrů a běhat až 30 kilometrovou rychlostí a další adrenalinové hračky pro dospělé.

Festival nabídne i módní přehlídky, ochutnávky zdravých jídel, soutěžní "kuličkiádu" s Českým rozhlasem Olomouc, celodenní živé rozhlasové vstupy do vysílání Českého rozhlasu 1 - radiožurnálu s moderátorem Pavlem Kudrnou. Celodenní akce vyvrcholí koncertem zpěvačky Petry Janů.

Informace o programu:
Zveřejněno 18.05.2007 v 07:30 hodin


Copyright 1998-2022 © Luděk Šorm