[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

BonusPass Špindlerův Mlýn 2007

Od 19.5.2007 je opět v platnosti Bonus Pass Špindlerův Mlýn, tentokrát se zajímavými změnami v nabídce.
Z iniciativy společnosti První bobová Špindlerův Mlýn, která provozuje oblíbené bobové dráhy v Harrachově, Špindlerově Mlýně a lanová centra "MonkeyPark Špindlerův Mlýn" a "FlyPark Harrachov", vznikl v roce 2006 projekt s názvem "Bonus Pass Špindl". Tento projekt má letos po loňské velmi úspěšné premiéře své logické pokračování.

9 TOP volnočasových aktivit Špindlerova Mlýna je sdruženo v jedné kartě se slevou 60 % oproti pultové ceně. Tou desátou je báječné polední menu ve stylové restauraci´.

Za 599 Kč si návštěvník Špindlu může letos užít aktivity v souhrnné pultové hodnotě 1.470 Kč!!! Při nákupu "Bonus Passu Špindl" tak každý ušetří 871 Kč, při čtyřčlenné rodině dosáhne úspora již úctyhodných 3.484 Kč. Všichni si přitom užijí a zařádí jako nikde jinde v ČR.

Po loňské velmi úspěšné premiéře tohoto projektu provedli hlavní protagonisté několik změn, které by měly ve svém důsledku atraktivitu tohoto produktu dále zvýšit. Letos nový je adrenalinový sjezd na horských koloběžkách z vrcholu Medvědína po horských cestách až dolů k Labi k centru Špindlerova Mlýna, který určitě každého zaujme.

Milovníci turistiky jistě uvítají autobusovou jízdenku na Špindlerovu Boudu, odkud mohou pokračovat buď na horskou túru nebo údolím Labe zpět do Špindlerova Mlýna. Tento produkt přijde jistě vhod i starším návštěvníkům Špindlerova Mlýna, protože od Špindlerovy Boudy je krásný a nezaměnitelný pohled na krkonošské panorama. Následný návrat mnohdy hůře disponovaných starších návštěvníků zpět autobusem proto jistě přivítají.

A protože láska prochází mimo jiné i žaludkem, je v letošním "Bonus Passu Špindl" na zkoušku zapracováno polední menu v krásné stylové restauraci s vyhlášenou kuchyní "U Medvěda" na špindlerovském Bedřichově.

Špindlerův Mlýn, nejznámější a nejkvalitněji vybavené české horské centrum, je tak letos poprvé představováno pro období duben - listopad jako "Evropské centrum volnočasových aktivit".

Bonus Pass bude v platnosti do 28. 10. 2007 a můžete ho koupit v krkonošských Infocentrech a hotelech.

Více informací a popis jednotlivých atrakcí:
Zveřejněno 13.06.2007 v 07:30 hodin


Copyright 1998-2022 © Luděk Šorm