[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

BladeNights s Radiem Zlín - party na kolečkách

Škola in-linového bruslení In-line school Zlín a Radio Zlín budou v letošním roce ve Zlíně pořádat akce s názvem Blade Nights s Radiem Zlín. Jedná o hromadné vyjížďky skupiny in-line bruslařů ulicemi večerního města za doprovodu vozidel Policie ČR a radiojeepu Radia Zlín.
Název i forma "BladeNights" mají dlouhou tradici. Pocházejí z velkých západoevropských metropolí, kde se noční jízdy za hojné účasti sportovních nadšenců konají dodnes.

Ve Zlíně se v letošním roce uskuteční celkem sedm BladeNights s Radiem Zlín. Akce jsou určeny všem bruslařům starším patnácti let, kteří se na bruslích cítí jistě a bezpečně. Sraz pro všechny účastníky té první je v sobotu 23. června ve 20:30 hodin na parkovišti OC Čepkov. Více informací naleznete na internetových stránkách www.inlineschool.cz.

Na celé akci se organizačně podílí rovněž Policie ČR a OC Čepkov. Díky vstřícnosti DI Policie ČR Zlín se podařilo vyjednat trasu dlouhou 10 kilometrů. Ta byla koncipována tak, aby vedla ulicemi s kvalitním povrchem, který je pro in-line bruslaře nezbytný.

Z parkoviště OC Čepkov je trasa vedena ulicemi Gahurova, Štefánikova, Přílucká a Pančava až na Zlínské Příluky. Odtud se budou bruslaři vracet po ulici Vizovické a třídě Tomáše Bati do centra města a následně Gahurovou zpět na parkoviště OC Čepkov. Vždy na začátku a na konci celé skupiny bruslařů pojedou policejní vozy, které budou, společně s dalšími policisty operativně řídícími dopravu, zajišťovat všem účastníkům hladký průjezd. Akce proběhne jednou v červnu a dvakrát vždy v červenci, srpnu a září. Konkrétní termíny jsou: 23. 6., 7. 7., 28. 7., 11. 8., 18. 8., 8. 9., 22. 9. 2007.

Celou trasu, včetně jedné přestávky, by měli bruslaři absolvovat zhruba během 45 minut. Organizátoři počítají na prvních jízdách s účastí okolo stovky bruslařů, do budoucna existuje předpoklad, že se toto číslo bude postupně zvyšovat.

Více informací:
In-line school Zlín - Marie Urbánková
Přemysl Novák
M. Knesla 4024
760 01 Zlín
Česká republika (CZ)
tel: (+420) 731613593
e-mail: premek@inlineschool.cz
http://www.inlineschool.cz
Zveřejněno 21.06.2007 v 08:57 hodin


Copyright 1998-2022 © Luděk Šorm