[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Brno - město uprostřed Evropy

Letos se již po desáté promění jihomoravská metropole a jeho okolí v rozsáhlý zábavní a prezentační park. Brněnské historické centrum, rekreační oblast Brněnské přehrady, areál výstaviště, známé brněnské dominanty hrady Špilberk a Veveří i další místa se postupně od 18. 5. do 3. 6. 2007 stanou dějištěm velkého kulturního zábavního festivalu.
Pro letošní jubilejní desátý ročník festivalu jsou připraveny pro návštěvníky desítky zajímavých zábavných, sportovních, motoristických a zejména ohňostrojných akcí.

Celý letošní projekt zahájí v pátek 18. 5. novinka v programu, pouliční happeningová akce NOC KEJKLÍŘŮ, během níž Divadlo Husa na provázku oživí společně s Národním divadlem Brno, Městským divadlem Brno a Loutkovým divadlem Radost a dalšími divadly Zelný trh a centrum města. Brno se tak na jeden den a noc stane velkým cirkusovým šapitó s možností nahlédnout do prostor všech brněnských divadel.

Dominantou celého projektu a největším lákadlem bude desátý ročník mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojných show IGNIS BRUNENSIS (18.5. - 1.6.)- ojedinělá akce svého druhu ve střední a východní Evropě, která se oprávněně řadí mezi největší evropské a světové ohňostrojné festivaly.

Další programy a informace na:
Zveřejněno 15.05.2007 v 13:08 hodin


Copyright 1998-2023 © Luděk Šorm