[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Lety vrtulníkem z obce Karlštejn

HELI Czech s.r.o. připravila ve spolupráci s obecním úřadem Karlštejn a CHKO Český les od neděle 17. 6. 2007 do 31. 10. 2007 lety vrtulníkem přímo z obce Karlštejn.
Lety budou prováděny v nádherném údolí Berounky nad obcí Karlštejn a to po trati nad jižním břehem Berounky. Tímto návštěvníci získají nádherný výhled na dominantní stranu hradu z ptačí perspektivy a také na malebné údolí Berounky, které jim zůstává skryto, pokud přijíždějí po cestě. Nepovšimnut nezůstane ani golfový areál. Nad hrad je zakázáno létat, z důvodu zvláště chráněné krajiné oblasti (CHKO Český kras).

Lety budou organizované jako sportovní soutež o nejlepší a nejzajímavější letecký snímek, které se návštěvníci účastní tím, že poletí vrtulníkem a pořízené fotografie (max. 5 snímků) se svými kontaktními údaji pošlou na e-mailovou adresu, která bude zveřejněná u obsluhy vrtulníku. Soutěž potrvá po celé období do 31.10.20007. V měsíci listopadu se sejde komise ze strany OU, CHKO a HELI Czech s.r.o. a vyberou 3 výherce, kteří získají let pro 3 osoby v Karlštejně zdarma od HELI Czech s.r.o. a od OU Karlštejn knihu "O řece Berounce".

Vrtulník bude v uvedeném termínu k dispozici denně od 9 hodin do zavíracího času hradu Karlštejn, nebo podle objednávky mimo pondělí, kdy je zavírací den hradu.
Zakoupení letenky u vrtulníku bude možné, ale nemůže být zaručeno, že bude volný časový prostor. Doporučuje se proto objednání předem.

Více informací od 15.6.2007 na:
HELI Czech s.r.o.
Airport Točná
Praha 12
Tel.: +420 608 400 503
E-mail: info@heliczech.cz
Zveřejněno 30.05.2007 v 07:50 hodin


Copyright 1998-2022 © Luděk Šorm