[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Music In The Park

Druhý ročník festivalu s dovětkem "blues and more music" nabídne vedle již zmíněných hvězd vystoupení britského saxofonisty Courtney Pinea, amerického kytaristy Popa Chubbyho či mladičkého Tylera Bryanta. Slovenská zpěvačka Jana Kirschner zahraje poprvé v Čechách písně z nového alba Shine. Návštěvníci se také mohou těšit na jediné pražské letní vystoupení Dana Bárty. Z českých umělců dále vystoupí Lenka Dusilová, Yellow Sisters, -123 minut, Guločar a mnoho dalších.
Lauryn Hill je sladkou třešničkou na závěr letošního ročníku festivalu Music In The Park. Jako držitelka sedmi cen Grammy (2krát s The Fugees, 5krát jako sólová zpěvačka) tak navršila počet gramofonků mezi účinkujícími festivalu na 25. Tato všestranně nadaná zpěvačka a autorka odstartovala svou kariéru společně s Wyclefem Jeanem v "The Fugees", jejichž alba The Score se na celém světě prodalo přes 18 miliónů kopií a hit "Killing Me Softly With His Song" patřil mezi nejhranější písně 90. let. Za své první sólové album "The Miseducation of Lauryn Hill" získala v roce 1999 pět cen Grammy. Lauryn Hill se podařilo spojit soul, r’n’b, rap, hip-hop a reggae způsobem, který ocenila i nejširší veřejnost a jako první tak dostala písně těchto stylů na přední příčky světových hitparád. V rámci svého letošního turné zavítala Lauryn Hill do Brazílie a USA, z Evropy nevynechala například Velkou Británii, Norsko či Švýcarsko. Praha je poslední zastávkou evropské části turné, Lauryn k nám přijíždí z Belgie. Její fanoušci se mohou těšit na velkolepou produkci, společně s Lauryn vystoupí kompletní kapela včetně dechové sekce, vokalistek a tanečníků.

Festival Music In The Park bude i letos akcí pro celou rodinu. Návštěvníky kromě vydatné porce muziky čeká doprovodná část určená malým i velkým. Součástí festivalu bude mimo jiné filmový stan a sportovní program, v neposlední řadě také pódium určené k neformálním "jam sessions". Zde si hudebníci z řad návštěvníků budou moci zahrát společně s vystupujícími hvězdami. Více informací o festivalu získáte na www.musicintherpark.cz

I letos se festival Music In The Park uskuteční pod záštitou Primátora hl.m. Prahy, MUDr. Pavla Béma.


místo: PARK STROMOVKA, PRAHA
čas: 27.7.2007 od 15:00 a 28.7.2007 od 12:00


Více informací:
InnerVisions
Vendula Hybšová
Ocelářská 2345
190 93 Praha 9 - Vysočany
Česká republika (CZ)
tel: (+420) 420 602 681 511
e-mail: jitka.ulrichova@centrum.cz
Zveřejněno 17.07.2007 v 08:33 hodin


Copyright 1998-2022 © Luděk Šorm